CY1L15L-250B-F7BVL
SMC
Categories: , ,
Status: instock
Dịch vụ & khuyến mãi
  • Dịch vụ & khuyến mãi
  • Ưu đãi 5% cho khách hàng đăng ký tài khoản
  • Mua càng nhiều, chiết khấu càng cao
  • Chương trình tích điểm thưởng siêu hấp dẫn
Returns and Warranty
100 % chính hãng
Tem bảo hành chính hãng
7 ngày đổi trả
Được trả hàng trong 7 ngày nếu có lỗi do Nhà sản xuất
Delivery options
123/43 Do Xuan Hop Street, Phuoc Long Ward , Ho Chi Minh City, Viet Nam
Giao hàng tiêu chuẩn
Thanh toán khi nhận hàng
  • Part Number:CY1L15L-250B-F7BVL
  • Manufactured by SMC
Specifications: CY1L Series Magnetically Coupled Rodless Cylinder Slider Type:Ball Bushing Bearing
●Magnetically coupled, space-saving cylinder permits a wide range of applications
Field Value Value Details
Bore Size 15 Bore Size 15 mm
Port Thread Type Rc
Magnetic Holding Force L Holding Force Type L
Cylinder Stroke 250 Standard Stroke 250 mm
Adjustment Type B With Shock Absorbers(2 Pcs.)
Auto Switch F7BVL Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)